Концепція платформи "Агротехнополіс" - виробництво нішевої продукції АПК на основі інноваційної біоекономіки

 


 

Проблеми активізації досліджень наукових установ НААН щодо удосконалення ринку нішевих культур в Україні обговорені на засіданні Президії НААН, яке відбулося 31 січня ц.р.

Згідно з порядком денним було заслухано і обговорено інформацію директора Інституту інноваційного провайдингу, члена-кореспондента НААН Володіна С.А.

З виступами в обговоренні виступили: Шеремета В. В. - заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, Новіков Г. В. - голова ГС «Аграрний союз України»; Висоцький Т.М. - генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу; Гриник І.В. - директор Інституту садівництва НААН, академік НААН; Жук В. М. – головний науковий співробітник Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН.

В обговоренні прийняли участь: академіки НААН Адамчук В.В., Камінський В.Ф., Кириченко В.В., Саблук П.Т.

Розглядалися та обговорювалися: складові «Платформи «Агротехнополіс» виробництва нішевої продукції АПК на основі інноваційної біоекономіки»; шляхи реалізації інноваційного потенціалу НААН в біоекосистемі нішевого ринку; питання розширення участі наукових установ Академії у насиченні вітчизняного аграрного ринку комерційно-привабливою нішевою продукцією на основі взаємовигідного співробітництва науки і бізнесу.

З метою комерціалізації наукових розробок і більш ефективного використання дослідно-експериментальної бази рішенням президії передбачено:

  • підготовку меморандуму щодо створення біоекосистеми нішевого ринку за участю установ НААН, товаровиробників, інвесторів, представників влади і громадських організацій, доопрацювання організаційно-розпорядчих документів для створення наукового парку «Біоекономіка» для координації спільних проектів з виробництва нішевої продукції АПК на основі інноваційної біоекономіки та на засадах державно-приватного партнерства;
  • створення інноваційних трансферних центрів на базі Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків, Інституту садівництва, Селекційно-генетичного інституту - НЦНС, ДУ Інституту зернових культур, Інституту зрошуваного землеробства, Інституту луб’яних культур, Інституту рису. За підсумками засідання ухвалено рішення Президії Національної академії аграрних наук.

 

Постанова Президії НААН від 31.01.2018р., протокол №2

Концептуальні засади платформи "Агротехнополіс"

Презентація платформи "Агротехнополіс"

Контакти

03040, Україна, Київ, 

Проспект Голосіївський, 96 

Підписатись на розсилку

Вкажіть Вашу електронну адресу для отримання розсилок

© Інститут інноваційної біоекономіки 2018

Search