Проекти поширення знань

Спільна діяльність з пропагування результатів досліджень


 

Інститут є науковою установою, яка працює на комерційних засадах. Тому ІІП створює і розвиває систему поширення результатів дослідження в формі платних послуг за консалтинговими проектами екстеншн-сервіс

  • навчання (кваліфікації)
  • консультування (дорадництва)
  • видання (поліграфія)

З 01 червня 2018 року оновлюється програма Інституту «Екстеншн сервіс 2018 – 2020».

Навчання

Інститутом разом з Національним університетом біоресурсів ft106і природокористування відпрацьовується спільна програма підготовки спеціалістів за напрямами інноваційної діяльності і інноваційного бізнесу в АПК. Програма передбачає створення навчального курсу «Інноваційний провайдинг» і комерційні тренінги «Стартап школи НУБіП».

ft107Підготовлено навчальний посібник «Основи інноваційної діяльності в аграрній сфері»/[Володін С.А., Витвицька О.Д., Кулаєць М.М. та ін.].

Розроблено навчальні плани та практикум курсу.
Практична підготовка бакалаврів, спеціалістів і магістрів здійснюється в реальних проектах Інституту інноваційної біоекономіки. Планується проведення студентської практики з участю у проектах та оплатою виконаних проектних робіт.

За результатами роботи студенти захищають курсові і дипломні роботи, а також отримують запрошення до роботи в професійних трансферно-технологічних центрах Інституту.

Консультування

Інститут залучає професійних експертів і здійснює консультаційні послуги з технологічних, проектних, економічних, правових, фінансових, агробіологічних, агровиробничих питань підготовки та реалізації інноваційно-інвестиційних бізнес-проектів в АПК.ft108З Інститутом співпрацюють експерти як наукових і навчальних організацій, так і професійних консалтингових установ і їх об’єднань.

В портфелі платних консультацій питання:

  • інтелектуальної власності;
  • трансферу технологій;
  • оцінки і проектування бізнесу;
  • створення кластерних формувань;
  • створення біоінновацій.

За тематикою Інституту закріплені дорадники, які забезпечують популяризацію і поширення результатів досліджень і розробок.

Видання

ft109Інститут надає послуги щодо підготовки та видання поліграфічної продукції, зокрема наукової літератури, збірників, посібників, журналів рекламної продукції, інформаційно-аналітичних та спеціалізованих видань.
Інститут співпрацює на довгостроковій основі з видавництвами, ft110дизайнерськими і іншими поліграфічними організаціями на пільгових умовах, які забезпечують високу якість і професіональний рівень видавничої продукції.
Дослідницькі відділи Інституту запрошують до співпраці творчі колективи, організації, окремих авторів і замовників до підготовки і видання поліграфічної продукції, фахових наукових праць і рекламно-інформаційної літератури.

Контакти

03040, Україна, Київ, 

Проспект Голосіївський, 96 

Підписатись на розсилку

Вкажіть Вашу електронну адресу для отримання розсилок

© Інститут інноваційної біоекономіки 2018

Search