Інвестиційні проекти

спрямовані на залучення венчурного капіталу в бізнес-проекти трансферу інновацій і розвиток технологічно-промислової бази інноваційної і виробничої інфраструктури


 

Підходи щодо інвестиційного проектування розроблено засновником Інституту корпорацією «Віадук-інвест» і впроваджуються в АПК з 1994 року.

Реалізація будь-яких проектів потребує залучення капіталу, що вимагає детального бізнес-планування проектних заходів і обґрунтування очікуваних бізнес-результатів. Створено банк типових інвестиційних проектів, в якому містяться за проектними темами, як проектні розробки і аналіз, так і матеріали бізнес-планування та документального підтвердження бізнес-спроможності (3000 шаблонів).

Бізнес-плани інвестпроектів представляють собою комплексний документ, який містить всі основні аспекти діяльності, пов'язаної із реалізацією бізнес-ідеї: маркетинг, виробничий і фінансовий плани; оцінку інвестиційної привабливості проекту; короткий, точний, доступний і зрозумілий опис передбачуваного бізнесу, метою якого є організація або модернізація виробництва інноваційної і товарної продукції.

Бізнес-план під ключ дозволяє обґрунтувати можливість організації і реалізації інвестпроекту, визначити життєздатність проекту та орієнтири для розвитку підприємства, залучити необхідні фінансові ресурси.

Більш відкриває підприємцям двері банків-кредиторів, оскільки це дає їм можливість скласти загальне уявлення про підприємство, використовуючи професіональні формати.

Інститут близько 15 років надає послуги з розробки інвестпроектів і бізнес-планів за міжнародними стандартами UNIDO, TACIS, ЄБРР, KPMG. За цей час науковцями та співробітниками інституту було підготовлено понад 300 бізнес-планів для залучення вітчизняних та іноземних інвесторів, отримання банківського кредитування або надання державної підтримки. Наші розробки ведуться в різних галузях сфери аграрного бізнесу, таких як рослинництво, тваринництво, механізація за різними тематичними напрямами.

Сформований банк вже готових інвестиційних проектів дозволяє виконувати замовлення щодо проектних розробок якісно та в стислі терміни. 

Проектний комплект включає:

  • Проектний запит - передпроектні науково-дослідні роботи за визначеним напрямком та оформлення проектних матеріалів щодо попередньо узгоджених результатів і термінів виконання основних етапів робіт з бізнес-проектування, передпроектного аналізу суб'єкту господарювання, ринку, дослідження діючих виробничо-збутових систем тощо
  • Бізнес-план - аналіз вихідних умов, їх обґрунтування, підготовка проектних розрахунків, техніко-економічне обґрунтування, розробка бізнес-плану за узгодженими стандартами
  • Документальні додатки до бізнес-плану - формування пакету документального супроводу проекту в залежності від його направленості (отримання кредиту, інвестицій, обґрунтування створення підприємства і його об'єктів)
  • Проектна пропозиція - розробка пропозицій щодо ініціювання реалізації проекту, що містить інформацію про запропоновані дії в рамках проекту, бюджет проекту, дані про головного партнера(ів) тощо
  • Супровід виконання бізнес-плану - розробка програми спільних дій, в т.ч. дорожня карта з реалізації проекту. Пошук партнерів, участь у переговорних процесах. Оптимізація бізнес процесів в ході реалізації проекту. Прогноз збитків і прибутку, прогноз балансу і прогноз руху грошових коштів
  • Експертний висновок - встановлення відповідності проекту вимогам законодавства, умовам запобігання шкоді правам та інтересам громадян, юридичних осіб і держави, а також в цілях здійснення контролю за додержанням соціально-економічної та природоохоронної політики, захисту інтересів учасників проекту, оцінка бізнес-спроможності.

Проектні напрацювання представлені у Портфелі інвестиційних проектів, який постійно оновлюється. Більшість типових проектів мають шаблони бізнес-планів, виконаних за міжнародними стандартами.

Щоб дізнатися про вартість і терміни щодо наших послуг з розробки бізнес-плану та інших проектних матеріалів, просто зателефонуйте нам.

Будемо раді допомогти Вам!

ШАБЛОНИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

 

Контакти

03040, Україна, Київ, 

Проспект Голосіївський, 96 

Підписатись на розсилку

Вкажіть Вашу електронну адресу для отримання розсилок

© Інститут інноваційної біоекономіки 2018

Search