ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ

«Створення виробництва плодово-ягідної продукції на площі 70 га»


 

Інститутом інноваційної біоекономіки розроблено типовий інвестиційний проект для закладення і модернізації виробничих комплексів з вирощування плодово-ягідної продукції.

Основна мета проекту отримання прибутку підприємством за рахунок ефективного виробництва, реалізації, зберігання та переробки плодово-ягідної продукції на прикладі плодових, ягідних, горіхоплідних насаджень.

Кошторисна вартість закладки саду складає 5062,2 тис. грн. Фінансування проекту здійснюється за рахунок кредитних коштів.

Проектом передбачається організація та закладка насаджень плодово-ягідних культур(яблунь, смородини, горіху) з подальшим отримання товарної продукції і її реалізація у свіжому вигляді та постачанні на переробку.

Створення саду передбачається проводити в чотири етапи:

  1. етап - проектні роботи, передпосадкова підготовка ґрунту та влаштування огорожі;
  2. етап - створення насаджень (закладка саду) та догляд по початку плодоносіння (до 4 року вегетації);
  3. етап - догляд саду 4 року вегетації та збір першого урожаю;
  4. етап - догляд дорослого саду та збір урожаю.

Основний плановий обсяг отримання плодово-ягідної продукції на 7 рік від початку створення насаджень складає: горіх (460,35 т/рік), яблуня (178,89 т/рік), чорна смородина (41,6 т/рік) буде направлений на реалізацію у свіжому вигляді та постачання підприємствам переробної галузі, а також можливість експорту на міжнародні ринки збуту.

Проект передбачає використання ефективної, економічно вигідної і екологічно безпечної систем створення та захисту насаджень. Зокрема вона передбачає інтегрований підхід до систем захисту насаджень, а саме науково обґрунтоване поєднання комплексу організаційно-господарських, агротехнічних, механічних, біологічних, імунологічних, санітарно-гігієнічних, хімічних та інших заходів, спрямованих на забезпечення найкращих умов для росту і розвитку вирощуваних рослин і в той же час створення несприятливих умов для розвитку і поширення шкідників та хвороб плодових рослин.

Відпрацювання пілотного проекту та автоматизація системи проектування дозволила створити універсальну систему проектування бізнес-складової виробництва плодово-ягідної продукції, шаблони для бізнес-планування закладки малих, середніх, великих садів всіх видів сортів і технологій.

Контакти

03040, Україна, Київ, 

Проспект Голосіївський, 96 

Підписатись на розсилку

Вкажіть Вашу електронну адресу для отримання розсилок

© Інститут інноваційної біоекономіки 2018

Search