Інноваційні розробки

 


 

Програма інноваційних розробок - ставить за мету перетворення науково-технологічних розробок у аграрній сфері у комерційно привабливі продукти в тих тематичних напрямках, які можуть бути затребувані ринком.

Інноваційні розробки в основному направлені на створення проектів з освоєння наукоємних технологій та виробництва інноваційної агропродукції підвищеного комерційного попиту та створення мережі виробничо-технологічних кластерів з вирощування нішових культур, зокрема: нуту, сочевиці, гречки, часнику, гірчиці, гороху, квасолі, стевії, коріандру, імбиру, коноплі, льону, а також високопродуктивних сортів зернових, олійних, ефіроолійних, технічних культур; промислових садівничих і овочівничих комплексів під замовлення в усіх регіонах України.

Для організації наукоємного бізнесу потрібні адаптовані до умов ринку інтелектуальні ресурси та певний інструментарій для їх систематизації та подальшого трансферу технологій. Створено банк-депозитарій інноваційних розробок, що мають комерційний потенціал та з яких формується портфель комерційних інноваційних пропозицій.

1920 farmeyeВ розробці застосовується бізнес-прайм метод, який розділяє дослідницьку частину інноваційного потенціалу від бізнесової, формуючи комерційні пропозиції наукових установ НААН та за договорами комерційної концесії передає в комерційне використання ринково-затребувані розробки провайдерам кластерів, при цьому забезпечуючи їх консалтинговий супровід за допомогою інноваційних трансферних центрів та залучення експертів і консультантів на умовах аутсорсингу.

Інноваційні трансферні центри – створюються на базі провідних установ НААН та у тісній співпраці з усіма учасниками, забезпечують комплекс інформаційних та маркетингових консалтингових послуг щодо формування комерційних пропозицій наукових установ, супроводу трансферу технологій в проектному форматі стартапів, контрактації наукоємної та товарної продукції, матеріально-технічних ресурсів.

danonІнноваційний портфель аграрного напряму, формується з відібраних розробок економічного, селекційного, технологічного, технічного напрямів і доповнюється маркетинговими, консалтинговими та інжиніринговими розрахунками отримання бізнес-результату на наукоємному аграрному ринку.
Завдання програми – забезпечити клієнту (розробнику новацій, власнику технологій, інвестору, виробнику, комерсанту) повний комплекс послуг щодо адаптації і представлення на ринок інтелектуальних ресурсів, які мають потенціал для наукоємного бізнесу. Також розробляється стратегія впровадження та детальний маршрут реалізації інноваційних розробок через інноваційно-інвестиційно-інтеграційне проектування та пілотування бізнес-проектів.

Контакти

03040, Україна, Київ, 

Проспект Голосіївський, 96 

Підписатись на розсилку

Вкажіть Вашу електронну адресу для отримання розсилок

© Інститут інноваційної біоекономіки 2018

Search