Візитка Інституту

 


 

Інститут є недержавною науковою установою, заснований у 2002 році, має вищу державну атестацію, спеціалізується на проблемах ринкової інтеграції наукоємної аграрної сфери, її інноваційно-інвестиційного розвитку, інтелектуальної власності, трансферу технологій, венчурного підприємництва.

В системі Національної академії аграрних наук України Інститут є головною установою з виконання державної програми наукових досліджень “Інноваційний розвиток”, координує науково-інноваційну діяльність 30 установ-співвиконавців НААН.

Інститут базується в Центрі інтелектуальних технологій АПК, має в структурі дирекцію і відділення наукових досліджень за напрямами інноваційної економіки, інноваційної біології і інноваційного виробництва. З 2018 року установу перетворено в Інститут інноваційної біоекономіки.

Виконавцями науково-інноваційних програм є науковці Інституту, а також наукові і ринкові консультанти провідних установ економічного, правового, технологічного, управлінського, біологічного, сільськогосподарського профілю, міжнародних центрів. Дослідження, які проводяться в Інституті за актуальними проблемами інноваційної біоекономіки, мають дисертаційний вихід, в них приймають участь магістри навчальних закладів, стажисти з наукових установ, пошукачі ступеню кандидата та доктора економічних і біологічних наук.

Інститут співпрацює з державними організаціями, міністерствами і відомствами як незалежна експертна установа з проблем державної та ринкової інноваційної політики, реформування та інноваційно-інвестиційного розвитку аграрної науки і ринку технологій, в тому числі біоекономіки і біоресурсів, реалізації бізнес-проектів в сфері інноваційної біоекономіки.

Експериментально-підприємницькою базою Інституту є паркова трансферно-технологічна інфраструктура, яка працює під торговою маркою "Агротехнополіс".

Контакти

03040, Україна, Київ, 

Проспект Голосіївський, 96 

Підписатись на розсилку

Вкажіть Вашу електронну адресу для отримання розсилок

© Інститут інноваційної біоекономіки 2018

Search