HR-підходи

 


 

Інститут інноваційної біоекономіки створено науковими та інноваційними засновниками для комунікації сфер-антиподів: науки та бізнесу щодо здійснення проривних новостворень і нововведень на підприємницьких засадах. Це створило проблему у виборі кадрової політики:

  • якщо ставка робиться на науковців, то більшість із них працює в системі координат набуття нових знань і не спроможна швидко реагувати на ринкову кон'юнктуру і проривні (антипідривні) ниші;
  • якщо ставка робиться на професіоналів бізнес-консалтингу, то представниками цього виду діяльності ігноруються вимоги до рівня наукових і експертних продуктів, які регулюються відповідним законодавством і наукометричними нормативами;
  • розширення біологічних, селекційно-технологічних, експериментально-виробничих напрямів діяльності в сфері біоекономіки ускладнює формування ринково-орієнтованого складу дослідників і виробників які сприймають принципи функціонування економіки знань.

За 15 років Інститутом апробовано різні схеми задіяння, підготовки та перепідготовки кадрів для експлерентних (першопрохідницьких) задач, на які націлено діяльність установи. Багато інтелектуалів залишили організацію з невдоволенням, що їх персональні досягнення, дипломи, ступені та звання не «ціняться» відповідним чином у науковій ринковоспрямованій установі. В цей же час здійснено неймовірний прорив в інноваційній сфері: нова приватна установа пройшла всі сходинки становлення і є сьогодні провідною організацією, яку визнано не тільки у державній, науковій, освітянській сфері, але і у виробничих, комерційних, фінансових широких колах вітчизняних та міжнародних ринкових інституцій.


bigstockНа цьому нелегкому шляху визначилось головне в системі підбору кадрів:

  • з одного боку, необхідні дослідники з високим рівнем аналітично-продуктивних навичок;
  • з іншого боку, необхідна адаптація до умов роботи в ринковому форматі, при якому на перше місце виходять прагматичні результати.

Тому організація, яка входить в інтелектуальну холдингову групу та діє у наукоємній аграрній сфері, провела перетворення під нову програму розвитку і пропонує співробітництво для фахівців і творчих колективів на взаємовигідних умовах.

Контакти

03040, Україна, Київ, 

Проспект Голосіївський, 96 

Підписатись на розсилку

Вкажіть Вашу електронну адресу для отримання розсилок

© Інститут інноваційної біоекономіки 2018

Search